Ženský klub

Den a čas konání: 1x/měsíčně od 18:00 
Místo konání: komunitní místnost KC Branišovice / OÚ Branišovice
Odpovědná osoba / lektor: Jana Daníčková
Kontaktní telefonní číslo: +420 606 671 771
Kontaktní e-mailová adresa: kc@branisovice.cz

Fotogalerie

Aktuality

Aktuální následující termíny ženských večerů:
31. 3. 2023
21. 4. 2023
2. 6. 2023
16. 6. 2023

Na co se u nás můžete těšit?

Ačkoliv jsou ženy, které se v klubu scházejí, velmi vytíženými maminkami, vždy si rády najdou čas k vzájemnému setkání, mentálnímu odpočinku a společnému tvoření nebo jen prostému posezení nad šálkem dobré kávy nebo čaje či něčeho chutného k jídlu.

Místní ženy tento prostor využívají k tzv. dohánění restů (zašívání oblečení apod.), ale i k činnostem, kterým se chtějí věnovat, ale doma s dětmi za zády na ně nemají klid, čas ani prostor.
Schází se nejen v rámci ženských večerů, ale i mimo prostory KC u příležitosti dalších aktivit (společná návštěva letního kina v Pohořelicích, společná večeře atd.). Klub také funguje na principu svépomocné skupiny, tudíž bezpečný prostor, který zde byl vytvořen, účastnice často využívají ke sdílení svých trápení a hledání řešení jejich situace.

V klubu jsou však vítány nejen maminky malých či větších dětí, ale také dospívající dívky, ženy, které se připravují na příchod potomka (nebo jej plánují) i seniorky, od kterých se ostatní budou rády učit, pokud jim budou chtít předat svou moudrost nebo dovednosti.

Součástí klubu jsou také občasné kurzy šití, kurzy na posilování rodičovských kompetencí atd.