Zdá se vám někdy rodičovství příliš náročné a vyčerpávající? Je u vás doma plno emocí, se kterými si občas nevíte rady? Už nechcete zažívat stále dokola křik, vztek a “bouchání dveřmi”?

Hněv úzce souvisí s nenaplněnými potřebami a ohrožením našich hranic. V takové situaci se ocitá většina rodičů často a cítí bezmoc a zároveň vinu za jeho prožívání a projevy.

V rámci „Týdne pro rodinu“ přijměte naše pozvání na besedu, ve které se podíváme blíž na to, co bývá příčinou vzteku, jak se chová, co způsobuje, jak mu předcházet, ale také jak ho někdy přijmout a pracovat s ním.

Tématem vzteku nás provedou dvě psycholožky – mámy dohromady pěti dětí, které chtějí do rodičovství přinášet více klidu a úlevy. Vedou seberozvojové rodičovské skupiny a skupiny pro mámy s dětmi. Obě se, mimo jiné, věnují zážitkové pedagogice.

Mgr. Jana Kopecká 

Vystudovala psychologii na FF MU v Brně, má psychoterapeutický sebezkušenostní výcvik v SUR (založen na principech terapeutické komunity), aktuálně studuje Teorii typů. Před rodičovskou dovolenou pracovala v Diagnostickém ústavu pro mládež s dospívajícími a jejich rodinami.

Mgr. Veronika Fuchsová 

Vystudovala psychologii na FF MU, má psychoterpeutický výcvik v PCA (Person Centered Approach). Aktuálně je na rodičovské dovolené. Pracuje ve VN Brno v ambulanci klinické psychologie a v soukromé praxi.

Odkaz na událost na FB a bližší informace naleznete zde.